Austrijska ambasada dodijelila tablete za 10 učenika JU Srednje ekonomske i ugostiteljsko-turističke škole Mostar
Kako bi olakšali novonastalu situaciju i praćenje online nastave, Austrijska ambasada danas je podijelila 10 tableta učenicima JU Srednje ekonomske i ugostiteljsko-turističke škole Mostar.
Podjela tableta upriličena je u prostorijama škole, pridržavajući se svih donesenih mjera Kriznog stožera, a učenici nisu krili zadovoljstvo zbog nagrade koja će im uveliko olakšati nastavak praćenje nastave i učešće u drugim školskim aktivnostima.
“U ovom periodu svaka podrška u radu škole od velikog je značaja za sve učesnike nastavnog procesa. Hvala Austrijskoj ambasadi koja, primjenjujući ovakvu pozitivnu praksu u svom radu, olakšava rad obrazovnih institucija i značajno doprinosi povećanju kvalitete obrazovnog sistema u Bosni i Hercegovini”, istakla je direktorica škole, Sabina Ćosić.
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Donacija ambasade Austrije
on svibanj 14, 2020
with
Nema komentara
